5 Najlepszych Filmów o Miłości Dla Nastolatków


Niezależnie od tego, czy to Walentynki, czy kolejny zwykły poniedziałek, zawsze możesz rozkoszować się najsłodszymi romantycznymi filmami. Nadszedł czas, aby chwycić ulubione słodycze i wygodnie rozsiąść się na kanapie. Oto najlepsze filmy o  miłości (od najstarszego do najnowszego):

 1. 1 Słodkie zmartwienia (Clueless)


  15-letnia Cher Horowitz (Alicia Silverstone) mieszka wraz z ojcem na wzgórzach Beverly Hills. Gdy okazuje się, że oceny na świadectwie nie będą takie, jakby tego pragnęła wykorzystuje swoje usposobienie i urok osobisty, aby to poprawić. Tylko pan Hall odmawia, więc Cher wpadła na pomysł, aby połączyć samotnego Halla z jedną z nauczycielek. Plan się powiódł. Następnym planem jest przekształcenie Tai (Bretanii Murphy), nowej uczennicy, w kobietę. Podczas realizacji planu okazuje się jednak, że Tai podkochuje się w Joshu (Paul Rudd), przyrodnim bracie Cher, który także nie jest jej obojętny.

 2. 2 Zakochana złośnica (10 Things I Hate About You)


  Przed Kate Middleton i Meghan Markle była Mia Thermopolis! To zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która próbuje zostać księżniczką.

 3. 3 Angus, stringi i przytulanki (Angus, Thongs and Perfect Snogging)


  Georgia Nicholson jest absolutnie przezabawna! Przywiązujesz się do niej, gdy próbuje odnaleźć się w swoim nastoletnim życiu, wypełnionym biustonoszami, chłopcami i żenującymi momentami.

 4. 4 Ponad wszystko (Everything, Everything)


  Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, nie opuszcza domu od lat. Kiedy zakochuje się w chłopcu z sąsiedztwa, jest gotowa zaryzykować wszystko, by mogli być razem.

 5. 5 Każdego dnia (Every Day)


  Szesnastoletnia dziewczyna spotyka pewnego chłopca, który dzieli się z nią tajemnicą. Nastolatek budzi się codziennie w cudzym ciele. Czy ich miłość może przetrwać, jeśli nie wiedzą, co przyniesie następny dzień?


Podziel się z przyjaciółmi!

Wybierz Format
Zwykły post / Artykuł
Dłuższy Post/Artykuł opowiadający jakąś historię, news czy cokolwiek innego
Lista
Klasyczna lista (np. 10 zdjęć...)
Quiz Wyboru
Seria pytań z prawidłowymi i błędnymi odpowiedziami, które mają na celu sprawdzenie wiedzy
Test osobowości
Seria pytań, które mają na celu odkrycie czegoś na temat własnej osobowości
Ankieta
Głosowanie w celu podejmowania decyzji lub określania opinii
Wideo
Przesyłaj swoje wideo lub osadź z YouTube czy Vimeo