Najlepsze Filmy Romantyczne z 2018, które Musisz Zobaczyć


Jeśli uważasz się za pozbawionego perspektyw romantyka, który uwielbia łamać serca na milion kawałków w imię zmysłowej miłosnej historii, rok 2018 będzie dla Ciebie rokiem pod tym względem niesamowity.

 1. 1 Forever My Girl


  Liam Page zostawił swoją ukochaną Josie Preston w szkole średniej, by po ośmiu latach zdobyć sławę, spalając w ten sposób za sobą mnóstwo mostów wraz z przyjaciółmi i rodziną. Liam wraca jednak do swojego małego rodzinnego miasta w Luizjanie jako światowej sławy artysta. Ma nadzieję na odbudowę relacji z ludźmi, których zostawił, a zwłaszcza z Josie. Gdy jednak próbuje odzyskać to wszystko, co zostawił, dowiaduje się, że jest jeszcze pewna dziewczyna, o której nie wiedział, a która może zmienić jego życie na zawsze.

 2. 2 Każdego dnia (Every Day)


  Szesnastoletnia dziewczyna spotyka pewnego chłopca, który dzieli się z nią tajemnicą. Nastolatek budzi się codziennie w cudzym ciele. Czy ich miłość może przetrwać, jeśli nie wiedzą, co przyniesie następny dzień?

 3. 3 Twój Simon (Love, Simon)


  Filmowa adaptacja bestsellerowej powieści Becky'ego Albertalli "Simon oraz inni homo sapiens", zabawna i poruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszych uczuciach. Każdy zasługuje na wielką miłość. Jednak historia 17-letniego Simona Spiera jest nieco bardziej skomplikowana. Simon jest gejem, ale jeszcze nikomu o tym nie powiedział, ani rodzicom, ani bliskim mu przyjaciołom. Zakochał się w anonimowej osobie z internetu i nie wie kim on jest. Rozwiązanie tej niezwykłej sytuacji będzie obfite zarówno w zabawne, jak i wstrząsające wydarzenia, które na zawsze zmienią życie tytułowego bohatera.

 4. 4 W blasku nocy (Midnight Sun)


  Dla 17-letniej Katie marzenia spełniają się nocą, kiedy zakochuje się w chłopcu swoich marzeń, pomimo choroby, która uniemożliwia jej wyjście w promieniach słońca.

 5. 5 Narodziny gwiazdy (A Star Is Born)


  Klasyk muzyczny z 1976 roku z Barbarą Streisand i Krisem Kristofferson'em to opowieść o spłukanej gwieździe rocka, która nieoczekiwanie wpada na inną gwiazdę (i miłość swojego życia) w barze. Teraz ten ikoniczny film został uaktualniony w 2018 roku. Tym razem w filmie zagrają Lady Gaga i Bradley Cooper, co w dużej mierze gwarantuje, że będzie to najbardziej namiętna, miłosna opowieść w historii. Nie wspominając nawet o tym, że usłyszymy tam głos Lady Gagi!


Podziel się z przyjaciółmi!

Wybierz Format
Zwykły post / Artykuł
Dłuższy Post/Artykuł opowiadający jakąś historię, news czy cokolwiek innego
Lista
Klasyczna lista (np. 10 zdjęć...)
Quiz Wyboru
Seria pytań z prawidłowymi i błędnymi odpowiedziami, które mają na celu sprawdzenie wiedzy
Test osobowości
Seria pytań, które mają na celu odkrycie czegoś na temat własnej osobowości
Ankieta
Głosowanie w celu podejmowania decyzji lub określania opinii
Wideo
Przesyłaj swoje wideo lub osadź z YouTube czy Vimeo