Najlepsze Filmy Młodzieżowe z 2017 Które Musisz Zobaczyć


 1. 10 Cudowny Chłopak (Wonder)

  LIONSGATE

  10-letni chłopak z licznymi deformacjami twarzy, który dotąd uczył się w domu zaczyna nowy rok w zwykłej szkole. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją. Chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

 2. 9 Lady Bird

  COURTESY OF A24

  Lady Bird wciąż kłóci się z matką, ale w rzeczywistości bardzo ją przypomina - obie są bardzo troskliwe, mają silną wolę i wyrobione poglądy. Matka Christine jest pielęgniarką i niestrudzenie stara się utrzymać przy życiu rodzinę po utracie pracy przez jej męża. Jest to opowieści o nastolatce z silną wolą, która szuka miłości i próbuje wkroczyć w dorosłe życie.

 3. 8 Ponad wszystko (Everything, Everything)

  WARNER BROS

  Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, nie opuszcza domu od lat. Kiedy zakochuje się w chłopcu z sąsiedztwa, jest gotowa zaryzykować wszystko, by mogli być razem.

 4. 7 Zanim odejdę (Before I Fall)

  OPEN ROAD FILMS

  Samantha Kingston ma idealne życie: świetnych przyjaciół, przystojnego chłopaka i idealną przyszłość. Wszystko jednak komplikuje się, gdy zwykła impreza przybiera nieoczekiwany obrót. Budzi się 12 lutego i codziennie doświadcza ten sam dzień. Uwięziona dziewczyna zaczyna zauważać, że jej pozornie doskonałe życie wcale nie było tak doskonałe.

 5. 6 Między nami kosmos (The Space Between Us)

  STX ENTERTAINMENT

  W tej międzyplanetarnej przygodzie statek kosmiczny wyrusza na pierwszą misję kolonizacji Marsa, okazuje się że jedena z astronautek jest w ciąży. Wkrótce po wylądowaniu umiera z powodu komplikacji podczas porodu pierwszego człowieka urodzonego na czerwonej planecie - nigdy nie ujawniając kim jest ojciec. W ten sposób rozpoczyna się niezwykłe życie Gardnera Elliota - dociekliwego, wysoce inteligentnego 16-letniego chłopca który zaczyna swoją przygodę na ziemi.

 6. 5 Upadli (Fallen)

  Vertical Entertainment

  Nastoletnia Lucinda "Luce" Price, oskarżona o wywołanie tragicznego pożaru, zostaje wysłana do szkoły z internatem. Próbując zrzucić z siebie winę i odkryć prawdę o tym, co się stało, Luce poznaje w niezwykły sposób dwóch tajemniczych młodych mężczyzn. Wkrótce odkryje, że są to upadli aniołowie, którzy walczą o Jej miłość od wieków. Jeśli tak, to kim w tym przypadku jest ona sama i gdzie jest jej miejsce na Ziemi?

 7. 4 Piękna i Bestia (Beauty and the Beast)

  Disney

  Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.

 8. 3 Był sobie pies (A Dog’s Purpose)

  Universal Pictures

  Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan.

 9. 2 Coco

  Pixar

  Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych.

 10. 1 Tamte dni, tamte noce (Call Me by Your Name)

  Frenesy Film Company

  Jest lato, 1983 rok, na północy Włoch wraz z rodzicami mieszka 17-latek Elio Perlman. Pewnego dnia Oliver, 24-letni student, przyjeżdża jako wakacyjny stażysta, którego zadaniem jest pomoc profesorowi. Wkrótce Elio i Oliver przeżyją lato, które zmieni ich życie na zawsze.


Podziel się z przyjaciółmi!

Wybierz Format
Zwykły post / Artykuł
Dłuższy Post/Artykuł opowiadający jakąś historię, news czy cokolwiek innego
Lista
Klasyczna lista (np. 10 zdjęć...)
Quiz Wyboru
Seria pytań z prawidłowymi i błędnymi odpowiedziami, które mają na celu sprawdzenie wiedzy
Test osobowości
Seria pytań, które mają na celu odkrycie czegoś na temat własnej osobowości
Ankieta
Głosowanie w celu podejmowania decyzji lub określania opinii
Wideo
Przesyłaj swoje wideo lub osadź z YouTube czy Vimeo