Podobne Filmy: Twój Simon (Love, Simon)


Twój Simon – film o nastolatku, który odkrywa swoją seksualność. Poznaje chłopaka przez internet i próbuje znaleźć go w swoim mieście. Zobacz naszą listę 13 podobnych filmów:

 1. 1 Tajemnica Brokeback Mountain (Brokeback Mountain)


  Miłosna historia dwóch młodych kowbojów (Heatha Ledgera i Jake'a Gyllenhaala), którzy spotkali się latem 1963 roku, gdy razem podjęli pracę przy Mount Brokeback.

 2. 2 Godziny (The Hours)


  Historia trzech kobiet, wśród których jedna to wydawczyni książek mieszkająca współcześnie w Nowym Jorku, druga to typowa żona i matka mieszkająca w późnych latach czterdziestych, a trzecia, Virginia Woolf, znana pisarka mająca obsesję na punkcie samobójstwa. Trzy różne kobiety w różnym wieku. Jest jednak coś, co ich połączy, coś, co zmieni ich życie na zawsze.

 3. 3 Nie czas na łzy (Boys Don't Cry)


  Brandon przyjeżdża do małego miasteczka i natychmiast zyskuje sympatię mieszkańców. Zakochuje się w Lenie, która nie wie, że ukrywa tajemnicę.

 4. 4 I Love You Phillip Morris


  Policjant, wzorowy mąż i ojciec przestaje ukrywać fakt, że jest gejem, aby od teraz żyć pełnią życia. Seria oszustw, w których popełnia zbrodnie za pieniądze, doprowadzi go do więzienia, gdzie spotyka wielką miłość.

 5. 5 Carol


  W Nowym Jorku w latach 50. sklepikarka marząca o lepszym życiu zakochuje się w starszej mężatce.

 6. 6 Tamte dni, tamte noce (Call Me by Your Name)


  Jest lato, 1983 rok, na północy Włoch wraz z rodzicami mieszka 17-latek Elio Perlman. Pewnego dnia Oliver, 24-letni student, przyjeżdża jako wakacyjny stażysta, którego zadaniem jest pomoc profesorowi. Wkrótce Elio i Oliver przeżyją lato, które zmieni ich życie na zawsze.

 7. 7 Uwiązani (Men, Women & Children)


  Grupa licealistów oraz ich rodzice próbują dowiedzieć się, w jaki sposób Internet zmienił ich relacje, komunikację, wizerunek siebie i życie miłosne.

 8. 8 Ponad wszystko (Everything, Everything)


  Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, nie opuszcza domu od lat. Kiedy zakochuje się w chłopcu z sąsiedztwa, jest gotowa zaryzykować wszystko, by mogli być razem.

 9. 9 Między nami kosmos (The Space Between Us)


  W tej międzyplanetarnej przygodzie statek kosmiczny wyrusza na pierwszą misję kolonizacji Marsa, okazuje się że jedena z astronautek jest w ciąży. Wkrótce po wylądowaniu umiera z powodu komplikacji podczas porodu pierwszego człowieka urodzonego na czerwonej planecie - nigdy nie ujawniając kim jest ojciec. W ten sposób rozpoczyna się niezwykłe życie Gardnera Elliota - dociekliwego, wysoce inteligentnego 16-letniego chłopca który zaczyna swoją przygodę na ziemi.

 10. 10 Niesamowicie prawdziwa historia dwóch zakochanych dziewczyn (The Incredibly True Adventure of Two Girls in Love)


  Opowieść o dwóch młodych kobietach - Randym i Evie. Randy jest przedstawicielką niższej klasy społecznej, jest lesbijką mieszkającą z innymi homoseksualistami, w tym ciotką. Eva jest bogatą dziewczyną, ma chłopaka. Kiedy Eva poznaje Randy, rodzi się uczucie, którego nigdy wcześniej nie czuła. Rozpoczyna się romans dwojga kobiet, bez względu na to, co rodzina i przyjaciele o nim mówią. Miłość jest ważniejsza...

 11. 11 Letnia burza (Sommersturm)


  Grupa młodych ludzi na początku dorosłości doświadcza pierwszych niepowodzeń miłosnych podczas letnich regat wioślarskich.

 12. 12 W jego oczach (Hoje eu quero voltar sozinho)


  Leonardo, niewidomy nastolatek, chce uciec przed nadopiekuńczą matką. Zmienia swoje plany, gdy poznaje Gabriela.

 13. 13 Mając 17 lat (Quand on a 17 ans)


  Damien mieszka z matką, lekarką i jest prześladowany w szkole przez Thomasa. Ponieważ matka Damien'a choruje, chłopcy zmuszeni są mieszkać pod jednym dachem.


Podziel się z przyjaciółmi!

Wybierz Format
Zwykły post / Artykuł
Dłuższy Post/Artykuł opowiadający jakąś historię, news czy cokolwiek innego
Lista
Klasyczna lista (np. 10 zdjęć...)
Quiz Wyboru
Seria pytań z prawidłowymi i błędnymi odpowiedziami, które mają na celu sprawdzenie wiedzy
Test osobowości
Seria pytań, które mają na celu odkrycie czegoś na temat własnej osobowości
Ankieta
Głosowanie w celu podejmowania decyzji lub określania opinii
Wideo
Przesyłaj swoje wideo lub osadź z YouTube czy Vimeo